close
دانلود آهنگ جدید

لینکدونی آزاد

دانلود آهنگ جدید - دانلود فیلم جدید - دانلود رایگان

لینکدونی آزاد

دوشنبه 01 مهر 1398
آخرین مطالب سایت
آرشیو
مطالب پربازدید سایت
آرشیو

قالب عاشقانه مشکی بسیار زیبا برای رزبلاگ

قالب عاشقانه مشکی بسیار زیبا برای رزبلاگ

قالب عاشقانه مشکی بسیار زیبا برای رزبلاگ

دانلود قالب

روش جدید همسریابی

روش جدید همسریابی + عکس

روش جدید همسریابی + عکس

ازدواج امری است که همیشه در میان انسان ها بوده و حتی روی آن تاکید نیز شده است. راه آشنایی با همسر آینده می تواند متفاوت باشد برای مثال آشنایی خانوادگی یا معرفی شخصی مشخص از جمله راه های آشنا شدن با همسر آینده است.

آموزش ساخت ایمیل یاهو برای کاربران ایرانی با روش جدید

آموزش ساخت ایمیل یاهو برای کاربران ایرانی

آموزش ساخت ایمیل یاهو برای کاربران ایرانی

چند روزی هست که سایت یاهو در بخش ایجاد ایمیل جدید کد ایران را از سیستم ثبت نام حذف کرده است و برای همین دیگر ایجاد ایمیل جدید در یاهو برای ایرانیان غیر ممکن شده است، اما اکنون با این روش که در ادامه خواهید دید به سادگی میتوانید ایمیل جدید یاهو ایجاد کنید و تحریم را دور بزنید.

زندگی عاشقانه از نظر قران

راه های داشتن زندگی عاشقانه از نظر قران

یکی از مراحلی که افراد نیازمند برخی از تکنیک ها برای لذت بردن از زندگی خود هستند دوران شیرین عقد و ازدواج است که قرآن کریم برای این مرحله از زندگی نیز توصیه های زیبایی را بیان می کند که با هم قصد داریم این توصیه ها را مرور و آنها را در زندگی خود جاری و ساری کنیم.

علت مشخص نبودن شب قدر

دلیل مشخص نبودن شب قدر
یکی از آثار عمیق و ماندگار در تفسیر قرآن کریم، مباحث قرآنی سلسله جلسات استاد شهید مرتضی مطهری است که اکنون با نام «آشنایی با قرآن» در دسترس است.
 
به گزارش جماران، این متفکر شهید در تفسیر سوره مبارکه قدر، انسان و اعمال او را موجب فضیلت یافتن زمان و مکان می‌داند و نه برعکس: زمان‌ها به واسطه انسان کسب فضیلت می‌کنند؛ یعنی همین قدر که زمانی را برای عبادت قرار دادند و مردمی در آن وقت عبادت کردند و انسان در زمانی عبادت می‌کند که دیگران هم عبادت می‌کنند و همه این آهنگهای عبادت با یکدیگر به آسمان بالا می‌رود، این عبادت فضیلت دیگری پیدا می‌کند.