close
دانلود آهنگ جدید

خبرپو

دانلود آهنگ جدید - دانلود فیلم جدید - دانلود رایگان

خبرپو

دوشنبه 01 مهر 1398
آخرین مطالب سایت
آرشیو
مطالب پربازدید سایت
آرشیو

هدیه شگفت انگیز آنجلینا جولی به همسرش + عکس

به گزارش گروه خبری فرانشر آنجلینا جولی برای روز تولد همسرش برد پیت یک جزیره که به شکل قلبی طراحی شده است را به قیمت 12.2 میلیون دلار خرید. آنجلینا جولی برای نشان دادن عشق خود به همسرش در سالگرد 50 سالگی او این جزیره شگفت انگیز را به او هدیه داد.

مجله اینترنتی فرانشر

مجله اینترنتی فرانشر

مجله اینترنتی فرانشر

مجله اینترنتی فرانشر

فرار شجاعانه زن جوان از ماشین متجاوزین

به گزارش گروه خبری فرانشر روزنامه ایران نوشت: فرار شجاعانه زن جوان از ارابه شیاطین، پرده از اقدامات سیاه دو پسر تبهکار برداشت . قلبش تند‌تند می‌زد، استرس زیادی داشت، شاید این تنها فرصتی بود که خودش را نجات بدهد، به خانواده‌اش فکر می‌کرد و نمی‌خواست تسلیم شود، تصمیمش را گرفت و خودش را از خودرو به بیرون انداخت.

زن جوان وقتی روی زمین غلت می‌خورد سرنخ مهمی را به ذهن خود سپرد و با این کار شجاعانه‌اش دست‌های شیطانی دو جوان را برای همیشه رو کرد.

اوایل آبان‌ماه سال جاری رهگذرانی که در یکی از مناطق حاشیه‌ای کرمان در حال گذر از یکی از خیابان‌های فرعی بودند با صحنه عجیبی روبه‌رو شدند. زنی جوان در خودروی در حال حرکتی را باز کرد و خود را به بیرون پرتاب کرد.

مردم با دیدن این صحنه شوکه شدند، زن جوان پس از این‌که چندین متر روی زمین غلت خورد در کنار خیابان آرام گرفت، تماشاچیان که شوک زده بودند برای این که ببینند چه اتفاقی افتاده خود را بالای سر وی رساندند و با تعجب دیدند وی زنده‌است. با گزارش این ماجرا به پلیس و اورژانس، دقایقی بعد آنان سرصحنه حاضر شدند و با زن جوان که به خاطر پرت شدن از داخل خودرو بشدت زخمی شده بود روبه‌رو شدند.تیم پزشکی برای مداوای این زن، وی را به بیمارستان انتقال داد و پلیس نیز تحقیقات محلی خود را در این زمینه آغاز کرد.

یک ساعت بعد که وضعیت جسمانی زن جوان با تلاش پزشکان کمی بهتر شده بود وی تحت بازجویی مأموران قرار گرفت و به آنان گفت: ساعت 4 عصر از اداره تعطیل شدم و می‌خواستم به خانه برگردم که سوار پرایدی با 2 سرنشین جوان شدم. هنوز چند دقیقه‌ای حرکت نکرده‌بودیم که راننده مسیرش را تغییر داد و به حاشیه شهر رفت، خیلی ترسیده بودم و از راننده خواستم کنار خیابان توقف کند ولی وی به حرف‌هایم هیچ توجهی نکرد و پا روی گاز گذاشت.

وی در ادامه افزود: نمی‌دانستم چه کار کنم و با داد و فریاد می‌خواستم راننده خودرو‌هایی را که در خیابان بودند متوجه خودم کنم که سرنشین دیگری که در صندلی جلو بود مرا زیر مشت و لگد گرفت و با چاقو تهدیدم کرد اگر صدایم در بیاید مرا خواهندکشت، وضعیت بدی بود می‌دانستم آنان جوان‌های بی‌رحم و شیطان صفتی هستند و می‌خواهند مرا به زور تسلیم نقشه سیاهشان کنند. به‌خاطر همین به دنبال راه چاره‌ای می‌گشتم تا از دستشان فرار کنم.

زن جوان گفت: وقتی دیدم با داد وفریاد کار به جایی نخواهم برد با گریه و التماس خواستم دست از سرم بردارند و گفتم حاضرم به آنان پول و طلاهایم را بدهم ولی آنان هیچ اعتنایی به حرف‌‌هایم نمی‌کردند تا این که به سرم زد خودم را از خودرویشان به بیرون پرتاب کنم. بدین ترتیب به دنبال فرصتی می‌گشتم تا نقشه خطرناکم را به‌اجرا بگذارم، استرس زیادی داشتم و قلبم تند تند می‌زد، بالاخره تصمیمم را گرفتم و هنگامی که آنان به یک سرعتگیر نزدیک شدند و سرعتشان را کم کردند در را باز کردم و خودم را بیرون انداختم و زمانی که روی زمین غلت می‌خوردم شماره خودرویشان را برداشتم.

وی در برابر حیرت مأموران که آیا تصور نمی‌کرده با این کار جانش را از دست می‌دهد، گفت: آن زمان به خانواده‌ام فکر می‌کردم و حاضر بودم بمیرم ولی تسلیم نیت شیطانی آن دو جوان نشوم. به‌خاطر همین ریسک کردم تا خودم را از دست آنان نجات دهم.

با اظهارات زن شجاع، تیمی ویژه با دستور سرهنگ کارآگاه هوشنگ ‌پوررضاقلی، رئیس پلیس آگاهی استان کرمان مأموریت یافتند بااستفاده از سرنخ‌ طلایی که این زن در اختیارشان گذاشته بود دو جوان شیطان‌صفت را تحت ردیابی قرار دهند.بدین ترتیب کارآگاهان تجسس‌های میدانی خود را آغازکردند و با ردیابی پلاک خودروی پراید موفق شدند نشانی راننده را در یکی از محلات کرمان به‌دست آورند و در کمتر از چند ساعت مخفیگاه هر دو جوان تبهکار را شناسایی کنند.

تیم تجسس همراه با چند تیم دیگر در یک عملیات ضربتی موفق شدند هر دو جوان شیطان‌صفت را در مخفیگاهشان دستگیر کنند و در بازرسی از آنجا چندین چادر نیز به‌دست آوردند.این دو جوان که سعید 22 و محمد 23 ساله هستند در بازجویی‌ها ادعا کردند تاکنون کسی را تحت آزار و اذیت قرار نداده‌اند ولی هنگامی که دریافتند زن جوان از مرگ نجات یافته و شماره پلاک را وی در اختیار پلیس قرار داده‌ لب به اعتراف گشودند و پرده از نقشه سیاه خود برداشتند.

سرهنگ کارآگاه هوشنگ پور رضا قلی در این باره به شوک گفت: اقدام این زن در نجات خود از دست این دو جوان تبهکار و همچنین به ذهن سپردن شماره خودروی آنان بسیار ستودنی است و کار بسیار شجاعانه‌ای بود که شاید کمتر کسی در این وضعیت دست به چنین کاری بزند.

وی در ادامه افزود: هنگامی که این ماجرا به پلیس آگاهی گزارش شد، مأموران با ردیابی پلاک موفق شدند در کمترین زمان ممکن آنان را به دام بیندازند.سرهنگ پوررضا قلی افزود: مردان شیطان صفت در بازجویی‌ها گفتند قصد داشتند دختران و زنان دیگری را با استفاده از همین شگرد یعنی تحت عنوان مسافر به حاشیه شهر بکشانند و آنان را شکنجه بدهند که با کار شجاعانه این زن، نقشه آنان برای همیشه باطل شد.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمان درپایان گفت: این دو جوان به اتهام ربودن زن جوان و قصد آزار و اذیت وی به دستور بازپرس پرونده روانه زندان شده‌اند و پرونده شان تا چند روز آینده در دادگاه کیفری استان کرمان تحت بررسی قرار خواهد گرفت.

دو قتل به دست جوان رزمی‌کار به بهانه تجاوز و انجام لواط

به گزارش گروه خبری فرانشر ماینده دادستان در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده که صبح دیروز در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست دادرس اصغرزاده برگزار شد، خطاب به قضات گفت: ناصر متولد سال 66 که به‌واسطه شغلش ورزش‌های رزمی نیز بلد است، 17 اردیبهشت سال گذشته دو جوان به نام‌های بهرام و بهمن را که فامیل بودند به قتل رسانده ‌است. ناصر علاوه بر اینکه این دو را کشته، تلفن همراه و کارت عابربانک آنها را نیز به سرقت برده است.

او بعد از بازداشت جزییات قتل را نیز توضیح داد اما ادعاهایی را مطرح کرد که از نظر دادسرا این ادعاها صحت ندارد. گفته‌های متهم درخصوص قصد تعرض مقتولان نمی‌تواند واقعیت داشته‌ باشد چراکه با توجه به جثه مقتولان و درگیری آنها به نظر می‌رسد متهم ابتدا مقتولان را غافلگیر کرده و آنها را برای سرقت اموالشان به قتل رسانده است.

  نماینده دادستان ادامه ‌داد: با توجه به مدارک موجود در پرونده به‌عنوان نماینده دادستان تهران درخواست صدور حکم قانونی را دارم. در ادامه اولیای‌دم هردو مقتول در جایگاه حاضر شدند و درخواست صدور حکم قصاص کردند.  سپس ناصر در جایگاه حاضر شد. او اتهام قتل‌عمد را رد کرد و گفت: قبول دارم قتل به دست من اتفاق افتاد اما به‌عمد آنها را نکشتم. ناصر در تشریح جزییات پرونده گفت: یک‌ماه قبل از این ماجرا از جایی که کار می‌کردم به‌خاطر مشکلاتی که داشتم درخواست انتقالی دادم اما قبول نکردند بعد مجبور شدم استعفا دهم تا زمان بررسی مدارک استعفایم یک‌ماه مرخصی گرفتم چون دانشجو هم بودم و درس می‌خواندم بیشتر وقتم را برای درس می‌گذاشتم اما برای اینکه درآمدی هم داشته باشم دنبال کار بودم. در آگهی روزنامه متوجه شدم سوپرمارکتی دنبال حسابدار می‌گردد.

به آدرسی که داده‌ بودند مراجعه و با بهرام درباره کار صحبت کردم. بعد از گذشت یک هفته متوجه شدم بهرام با استون قیمت روی اجناس را پاک می‌کند و قیمت جدید می‌زند. به او گفتم من نمی‌توانم مال حرام وارد زندگی‌ام کنم و می‌خواهم بروم چون کارت ملی من را گرفته بود از او خواستم کارتم را بدهد گفت نمی‌داند کجاست و بعد هم که برادرش آمد از من خواست بمانم و گفت به بهرام می‌گویم کاری‌به‌کار تو نداشته باشد. چون موضوع لو رفته‌ بود بهرام نسبت به من کینه پیدا کرد و کم‌کم اذیت‌هایش شروع شد. او مرتب به بدن من دست می‌زد و همین ناراحتم می‌کرد. وقتی به او اعتراض کردم گفت تو کارگر من هستی و هرکاری بخواهم می‌کنم. من هم از کارش ناراحت شدم و دوباره موضوع را به برادرش گفتم. برادرش گفت با بهرام صحبت می‌کند و دیگر اجازه نمی‌دهد او چنین کاری کند. بعد از آن دیگر بهرام با من کاری نداشت، تا شب حادثه.

متهم گفت: شب حادثه از سر کار به انباری که شب‌ها در آن می‌ماندم رفتم و دیدم بهرام و بهمن که البته برای اولین‌بار بود او را می‌دیدم دراز کشیده‌اند. من هم دراز کشیدم و در عالم خودم بودم که بهرام گوشی موبایلش را آورد و فیلمی به من نشان داد. گفتم من چنین فیلم‌هایی را نمی‌بینم و نمی‌خواهم بدانم چه اتفاقی افتاده است. یکدفعه به سمت من حمله کرد و بهمن هم به کمک او آمد. بهرام می‌خواست به من تجاوز کند. در یک لحظه چون بلد بودم مقابله کنم دست‌هایم را رها کردم و آنها را زدم. داشتم از در بیرون می‌رفتم که بهمن سیم دور گردنم انداخت. با یک فن سیم را از دور گردنم باز کردم و دور گردن خود او پیچاندم. بهرام در این هنگام بلند شد و به سمتم آمد. هلش دادم و سرش به اوپن برخورد کرد. بعد از اینکه سیم را دور گردن بهمن محکم کردم با بهرام درگیر شدم و او را هم زدم. بعد از خانه بیرون آمدم.

دیدم همسایه در حال آب‌دادن به گل‌هاست. با او کمی حرف زدم و سپس به مغازه رفتم و کیفم را که مدارک در آن بود برداشتم. دوباره پشیمان شدم تصمیم گرفتم برگردم و آنها را به بیمارستان برسانم وقتی برگشتم دیدم بهرام در حال خرخرکردن است و از ترس فرار کردم. به شهرستان رفتم. در کیفی که برداشته بودم دو عابربانک بود که در آن میلیون‌هاتومان پول وجود داشت با این حال من فقط دو‌هزارتومان برای شارژکردن اعتبار تلفن همراهم برداشتم. بعد هم حافظه تلفن بهرام را که در آن فیلم‌هایی از من بود پاک کردم و به دانشگاه رفتم. بعد از دوماه در دانشگاه بازداشت شدم. 

متهم در پاسخ به این سوال که اگر گفته‌هایش واقعیت دارد چرا از همسایه‌ها درخواست کمک نکرده یا به پلیس خبر نداده است، گفت: من خیلی ترسیده بودم ضمن اینکه نیمه‌شب بود و کسی صدایم را نمی‌شنید.  بعد از پایان دفاعیات متهم و وکیل او هیات قضات برای تصمیم‌گیری در این خصوص وارد شور شدند.

منبع خبر: شرق

مجری زن برنامه به خانه برمی گردیم ازدواج کرد! + عکس

مجری زن برنامه به خانه برمی گردیم ازدواج کرد! + عکس

مرتضی علی آبادی با صبا راد مجری برنامه به خانه بر می گردیم (شبکه ۵) ازدواج کرد….

مرتضی علی آبادی با صبا راد مجری برنامه به خانه بر می گردیم (شبکه ۵) ازدواج کرد.
در این شب هنرمندانی همچون حمید ماهی صفت و شهرام قائدی و امیر حسین رستمی با خانواده هایشان حضور داشتند. مرتضی علی آبادی در حال حاضر مدیر باشگاه تنیس استقلال می باشد…index00

 

از چپ : حمید ماهی صفت و همسرش ، مرتضی علی آبادی و صبا راد ، امیر حسین رستمی – شهرام قائدی می باشند

تصاویر واقعی از سرقت بانک در تهران

به گزارش گروه خبری فرانشر ساعت 8 و 15 دقیقه 20 اسفند سال گذشته از طریق مرکز فوریت های پليسی 110 يک فقره سرقت مسلحانه از بانک شعبه خاني آباد نو اعلام شد .

با حضور مأموران کلانتری 152 خانی آباد در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که دو نفر سارق مسلح ، با تهديد اسلحه اقدام به سرقت از داخل بانک کرده و پس از سرقت ، با دو دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا 125 از محل متواري شده اند .

مجله اینترنتی فرانشربا تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت مسلحانه" و به دستور شعبه هشتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره یکم مبارزه با سرقت های مسلحانه پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی با حضور در محل سرقت به تحقیق از شاهدان صحنه سرقت مسلحانه پرداختند . بررسی تصاویر به دست آمده از دوربین های مداربسته و همچنین اظهارات کارمندان بانک نشان داد که در ساعت اولیه شروع به کار روزانه بانک دو نفر در حالیکه عینک دودی به چشم داشتند وارد شعبه شدند. یکی از آنها از داخل کیف دستی همراهش یک قبضه اسلحه کلاش و نفر دو نیز از زیر لباسش یک قبضه چاقو و اسلحه کمری خارج و با تهدید کارمندان و مشتریان اقدام به سرقت وجوه نقد داخل باجه های بانک کرده اند.سارقان پس از خروج از بانک با دو دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا 125 از محل متواری شده اند .

مجله اینترنتی فرانشریکی از کارمندان شعبه در اظهارات خود به کارآگاهان گفت : دو نفر سارق مسلح وارد بانک شده که یکی از آنها اسلحه کلاش و نفر دوم نیز چاقو و اسلحه کمری در دست داشت . آنها پس از ورود به داخل بانک ، اسلحه های خود را مسلح و شروع به تهدید کردند که "هیچ کس از جای خود تکان نخورد" و یکی از آنها به بالای یکی از باجه های شعبه رفت و نفر دو نیز اقدام به سرقت پول های داخل کشوهای همکاران کرد و پس از سرقت ، هر دو نفر از بانک خارج و با دو دستگاه موتورسیکلت از محل متواری شدند .

مجله اینترنتی فرانشرمرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با انتشار این خبر گفت : با توجه به تصاویر به دست آمده از سارقان مسلح ، دستور انتشار تصاویر این دو متهم برای شناسایی از سوی مقام قضایی صادر شده است . به همین خاطر از تمام شهروندان محترم درخواست می شود  تا در صورت شناسایی متهمان ، هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت ، مخفیگاه و یا محل های تردد متهمان را از طریق شماره تماس 51055501 و 55381036 در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند .

منبع خبر: خبرگزاری مهر